niedziela, 19 maja

YouTuber Unbox Therapy podzielił się spojrzeniem na iPhone’a 15 Pro Max przy użyciu repliki stworzonej przez zewnętrznych twórców obudów z dostępem do wczesnych schematów technicznych Apple.

Zdecydowanie najbardziej oczywistą różnicą jest sama grubość ramki wokół wyświetlacza. Film przedstawia bezpośrednie porównanie iPhone’a 14 Pro Max i jego bezpośredniego następcy, a jak zauważa Unbox Therapy, grubość ramek w niewydanym modelu jest „prawie o połowę” mniejsza niż w przypadku jego poprzednika.

Oczekuje się, że oba modele iPhone’a 15 Pro będą miały cieńsze, bardziej zaokrąglone ramki w porównaniu do iPhone’a 14 Pro, dzięki czemu będą wyglądać jak Apple Watch, a plotki sugerują, że większy 6,7-calowy model będzie miał najmniejsze ramki.

Według Twitterowego konta Ice Universe, iPhone 15 Pro Max „pobije rekord” grubości ramki 1,81 mm należący do Xiaomi 13, a nadchodzący model Apple będzie miał grubość ramki wynoszącą zaledwie 1,55 mm na najcieńszej krawędzi. Dla porównania, wymiary ramki iPhone’a 14 Pro wynoszą 2,17 mm, podczas gdy ramki Samsunga Galaxy Ultra S23 mają 1,95 mm.

Replika IPhone’a 15 Pro w filmie Unbox Therapy zawiera ujednolicony przycisk głośności i dodatkowy przycisk konfigurowalny zamiast przełącznika wyciszania co sugeruje, że makieta była oparta na wczesnych schematach.

Zgodnie z plotkami, przełącznik wyciszania faktycznie ma zostać usunięty, ale uważa się, że przyciski głośności pozostają oddzielne w modelach iPhone’a 15 Pro, podczas gdy półprzewodnikowe haptyczne przyciski głośności i nowy silnik Taptic zostały opóźnione do przyszłorocznych modeli.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx