sobota, 25 maja

IPhone 15 Pro Max będzie miał najcieńsze ramki z dostępnych na rynku smartfonów, pokonując rekord obecnie należący do Xiaomi 13. Stwierdzenie jest zgodne z wcześniejszymi doniesieniami, że model 15 Pro ma mieć znacznie cieńsze ramki ekranu.

Oba modele iPhone 15 Pro mają mieć cieńsze, bardziej zaokrąglone ramki w porównaniu do iPhone’a 14 Pro, potencjalnie zbliżając się wyglądem do Apple Watch, ale jeśli doniesienia są prawdziwe, większy model 6,7-calowy będzie miał najcieńsze ramki.

W swoim tweecie znany z trafnych przecieków Ice Universe informuje, że iPhone 15 Pro Max „pobije rekord” 1,81 mm grubości ramki należący do Xiaomi 13, a nadchodzący model pojawi się z szerokością czarnej ramki zaledwie 1,55 mm. Dla porównania Ice Universe podaje pomiary ramek w iPhone 14 Pro (2,17 mm) i Samsung Galaxy Ultra S23 (1,95 mm).

Według plotek, oczekuje się, że ramki na wszystkich czterech modeli iPhone 15 będą lekko zakrzywione wokół krawędzi, podobnie do serii iPhone 11, ale szerokość ramek w standardowym iPhonie 15 i iPhonie 15 Plus nie będzie się różnić od tych w iPhonie 14 i iPhonie 14 Plus. Oczekuje się również, że linia iPhone’a 15 będzie miała te same rozmiary wyświetlacza, co w zeszłym roku.

Z cieńszymi ramkami wokół wyświetlacza, modele iPhone 15 Pro mogą mieć wygląd podobny do Apple Watch Serii 7 i Serii 8. Plotki sugerują, że modele Pro będą posiadać tytanową ramkę wokół obudowy zamiast stalowej i pojemnościowe przyciski wyciszania i zasilania, które nie poruszają się fizycznie po naciśnięciu.

Oczekuje się, że Apple ogłosi kolejną generację iPhone’a we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx