piątek, 19 kwietnia

Według dość dokładnego analityka branży wyświetlaczy, Rossa Younga z Display Supply Chain Consultants, modele iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max, które zostaną wprowadzone na rynek w 2024 roku, będą miały odpowiednio około 6,3-calowe i 6,9-calowe wyświetlacze.

Young poinformował serwis MacRumors, że rozmiary wyświetlaczy 6,3-calowych i 6,9-calowych są zaokrąglane w górę. Young powiedział, że ujawni rzeczywiste rozmiary z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku podczas swojego przemówienia na konferencji Display Week w Los Angeles 23 maja. Young nie podał informacji, czy standardowy iPhone 16 i iPhone 16 Plus również będą miały większe wyświetlacze.

Nowe rozmiary wyświetlaczy byłyby największe w historii iPhone’a, ponieważ urządzenie wciąż się powiększa. Dla porównania, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max są wyposażone odpowiednio w 6,1-calowe i 6,7-calowe wyświetlacze i nie oczekuje się, że rozmiary te ulegną zmianie wraz z wprowadzeniem modeli iPhone 15 Pro jeszcze w tym roku.

Young ma dobre wyniki w zakresie informacji związanych z wyświetlaczami w przyszłych produktach Apple. W przeszłości celnie zdradzał, że ProMotion trafi do iPhone’a 13 Pro oraz 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro, że iPad mini szóstej generacji będzie wyposażony w większy 8,3-calowy wyświetlacz i wiele innych szczegółów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nessip
11 miesięcy temu

Dziękuję, dobranoc 😀 Niestety nie kupię. Nie mogę zrozumieć tego dążenia żeby urządzenia, które powinny być wygodne i poręczne takimi nie były. Kurcze kiedyś mieliśmy aparaty na korbę. Może też warto by to wprowadzić, takie dynamo…żeby bateria dłużej trzymała. Albo taki mini TV 14″ z doczepianą słuchawką i plecakiem w zestawie ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx