poniedziałek, 27 maja

Na początku lipca informowaliśmy Was o rozpoczynającej się aukcji rzadkiego modelu iPhone. Mowa o pierwszej generacji iPhone’a z pamięcią 4GB, które dość szybko przestały być sprzedawane.

Dziś wiemy już oficjalnie, że ten fabrycznie zafoliowany, oryginalny iPhone z 2007 roku został sprzedany na aukcji za 190 373 dolarów, znacznie przekraczając poprzedni rekord iPhone’a wystawionego na aukcję.

Apple sprzedawał oryginalnego iPhone’a o pojemności 4 GB przez ograniczony czas, co czyni go najrzadszym z modeli iPhone’a pierwszej generacji. Przewidywano ustanowienie rekordowej ceny sprzedaży do 100 000 dolarów, ale faktyczna cena sprzedaży okazała się znacznie wyższa.

Aukcja LCG rozpoczęła się 30 czerwca i trwała do 16 lipca. Początkowa oferta wyniosła 10 000 dolarów. W aukcji złożono 28 ofert, co doprowadziło do rekordowej sprzedaży.

Tylko w tym roku pierwszy iPhone o pojemności 8 GB został sprzedany w lutym za 63 000 dolarów, podczas gdy drugi zapieczętowany oryginalny iPhone z 8 GB pamięci został sprzedany w marcu za 54 000 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx