piątek, 24 maja

Apple aktywnie pracuje nad iPadem Air szóstej generacji twierdzi Mark Gurman z Bloomberga, który krótko poruszył temat tabletu w swoim najnowszym newsletterze Power On. Nie wiadomo jednak, kiedy może pojawić się nowy model.

„Dla tych, którzy zastanawiają się nad iPadem – kolejnym produktem, który zwykle jest odświeżany w październiku – nie spodziewałbym się żadnych większych aktualizacji, dopóki w przyszłym roku nie pojawią się iPady M3 Pro z ekranami OLED” – informuje Gurman. Dodał, że „iPad Air z poprawioną specyfikacją, jest również w fazie rozwoju”, ale nie podał żadnych dalszych szczegółów.

Apple ostatnio zaktualizował iPada Air w marcu 2022 roku, wprowadzając czip M1, ulepszony 12-megapikselowy aparat przedni z obsługą Centrum uwagi, szybszy port USB-C, obsługę 5G dla modeli komórkowych i nowe opcje kolorów. Ceny zaczynają się od 3799 złotych za model z pamięcią 64 GB.

Nie jest jasne, jakie nowe funkcje będzie oferował następny iPad Air, ale wśród możliwych nowości jest oczywiście czip M2, port Thunderbolt, taki jak w iPadzie Pro, umiejscowioną poziomo przednią kamerę, taką jak w iPadzie 10. generacji, oraz nowe opcje kolorów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx