czwartek, 30 czerwca

OS X Yosemite beta

Zgodnie z wczorajszymi przewidywaniami, Apple udostępnił właśnie wersję pre-release OS X Yosemite dla użytkowników, którzy zarejestrowali się do programu OS X Beta Program. Uczestnicy programu mogą uzyskać dostęp do publicznej wersji beta za pośrednictwem strony internetowej programu beta, która pozwala im na pobranie Yosemite z Mac App Store za darmo.

Pierwsze recenzje wersji wstępnej Yosemite są pozytywne, a kilku recenzentów zauważa poprawę w Safari, Wiadomościach i Powiadomieniach. Czego brakuje w wersji beta, a jest bardzo wyczekiwane, to funkcji ciągłości, która pozwala na integrację OS X z iPhone’em lub iPadem z systemem iOS 8.

Aby zapisać się do programu beta, użytkownik musi mieć komputer Mac z systemem OS X Mavericks i przejść rejestrację z Apple ID na stronie internetowej firmy Apple. Apple ostrzega użytkowników, aby zainstalować system operacyjny na wtórnym komputerze Mac, gdyż jest to oprogramowanie beta i może powodować nieoczekiwane błędy lub inne problemy. Rekrutacja w programie beta jest ograniczona do pierwszego miliona zarejestrowanych.

Niektórzy użytkownicy, którzy zarejestrowali się na beta Yosemite mówią o występującym błędzie wskazującym, że ich kod beta został już wykorzystany. Apple sugeruje, aby użytkownik z komunikatem o błędzie odświeżył stronę programu beta, aby wygenerować nowy kod.

Oczekuje się, że Apple wypuści oficjalną wersję OS X Yosemite jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w następstwie wydarzenia medialnego pod koniec października, na którym być może zaprezentuje także iWatch i nowe modele iPadów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
7 lat temu

Dziwne ze takie zainteresowanie i tylko dla pierwszego miliona, a ja zapisałem się dwa dni temu i dzis dostałem maila z kodem.

Chris
Chris
7 lat temu

czy ktoś wie dlaczego i ewentualnie jak wyłączyć panel logowania nawet przy uśpieniu/zamknięciu laptopa? w ustawieniach kont w zakładce opcje logowania nawet po odblokowaniu kłódki nie mogę zmienić tego ;/

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx