poniedziałek, 27 czerwca

iPhone 6

Apple ma zamiar wprowadzić 5,5-calowego iPhone’a 6 kilka miesięcy po wersji 4.7-calowej, aby uniknąć konkurencji między dwoma modelami, wynika z nowego raportu DigiTimes powołującego się na źródła z łańcucha dostaw.

Został ustalony różny czas premier, gdyż Apple nie chce powtórzyć błędu wykonanego w 2013 roku, kiedy to wypuścił równocześnie iPhone 5S i iPhone 5C, donoszą źródła.

Wcześniejsze plotki wskazywały, że to problemy produkcyjne z 5,5-calowym iPhone’em 6 spowodują, że Apple opóźni premierę o kilka miesięcy od wersji 4.7-calowej, jednak dzisiejszy raport stwierdza, że nie jest to przyczyną opóźnienia startu. Raport z Bloomberga w zeszłym miesiącu sugerował, że Apple wypuści obie wersje iPhone’a 6 jednocześnie zauważając, że spółka rozpoczęła przygotowania do masowej produkcji obu modeli.

Oczekuje się, że Apple odsłoni 4,7-calowego iPhone’a 6 podczas eventu we wrześniu, chociaż wczorajsze sprawozdanie stwierdza, że spółka nie ma pewności co do jednoczesnej premiery obu wersji w tym samym czasie. Mówi się, że firma przygotowuje pomiędzy 70 a 80 milionów sztuk iPhone’a 6 aby sprostać przewidywanym potrzebom klientów.

Oprócz większego ekranu, oczekuje się, że iPhone 6 wyposażonym będzie w szybszy procesor A8, cieńszą obudowę, ulepszony aparat oraz iOS 8 – nowy, mobilny system operacyjny firmy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx