niedziela, 2 kwietnia

Zdjęcia prototypów przezroczystych słuchawek AirPods i przezroczystego zasilacza Apple o mocy 29 W zostały udostępnione na Twitterze przez kolekcjonera urządzeń Apple, Giulio Zompettiego.

Prototypy, które wyglądają na pierwszą lub drugą generację AirPods, mają przezroczysty plastik wzdłuż trzonków i wokół zewnętrznej strony wkładki dousznej, z normalnym białym plastikiem po wewnętrznej stronie wkładki dousznej. Przezroczyste obudowy są czasami używane do prototypów, aby umożliwić inżynierom bezpośredni wgląd w urządzenie.

Apple jest znane z używania przezroczystych obudów w prototypach pochodzących z Macintosha Classic. Inne prototypy urządzeń Apple, takie jak Macintosh Portable i Newton, pojawiły się na przestrzeni lat, ale to pierwszy raz, kiedy przezroczysta obudowa została zauważona na urządzeniu Apple tak całkiem niedawnym i tak kompaktowym jak AirPods.

Niektórzy mogą dostrzec pewne przypadkowe podobieństwa między tymi prototypowymi AirPods a konstrukcją niedawno wydanych słuchawek dousznych Nothing Ear (1), które są pozycjonowane jako niedrogi konkurent AirPods Pro.

W zeszłym tygodniu Zompetti udostępnił zdjęcia prototypowej ładowarki Apple 29W z przezroczystą obudową. Zasilacz o mocy 29 W był dostarczany z 12-calowym MacBookiem, ale został wycofany z tego komputera w 2018 roku i zastąpiony zasilaczem 30 W.

Zompetti jest zapalonym kolekcjonerem prototypowych urządzeń Apple i wcześniej udostępnił zdjęcia prototypu Apple Watch Series 3 z dodatkowymi złączami, oryginalnego iPada z dwoma 30-stycznymi portami, prototypu iPhone’a 12 Pro, iPoda touch trzeciej generacji z tylnym aparat fotograficzny, rzadkie oryginalne prototypy Apple Watch, a przede wszystkim działający prototyp AirPower.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx