poniedziałek, 26 lutego

Z okazji Światowego Dnia walki z AIDS firma Apple zaakcentowała swoją długotrwałą współpracę z (RED), która od 2006 roku zebrała 270 milionów dolarów na walkę z AIDS. Uruchomiła również coroczny program darowizn przez Apple Pay, a także oferuje do pobrania sześć tarcz (RED ) do Apple Watch.

Sześć dostępnych do pobrania tarcz zegarka (RED) dla Apple Watch ma charakterystyczny odcień szkarłatu (RED). Apple twierdzi, że tarcze pozwalają użytkownikom pokazać swoje wsparcie dla (RED) a całość można uzupełnić paskami Apple Watch PRODUCT(RED): paskiem sportowy, opaską sportową lub plecioną opaską Solo – również w tym samym kolorze.

Od 2006 roku darowizny Apple na rzecz Globalnego Funduszu na rzecz walki z AIDS pomogły w profilaktyce, testowaniu, wsparciu i dostępie do opieki zdrowotnej dla społeczności dotkniętych AIDS. Dotacje wspierane przez Apple zapewniły opiekę i wsparcie dla ponad 11 milionom ludzi, zapewniając ponad 192 miliony testów w kierunku HIV oraz dostęp do terapii antyretrowirusowych dla ponad 13,8 miliona osób.

Część dochodów z bieżącej gamy urządzeń i akcesoriów (PRODUCT)RED firmy Apple trafia bezpośrednio do Funduszu Globalnego, a do 6 grudnia Apple przekazuje 1 dolara na Fundusz Globalny za każdy zakup dokonany za pomocą Apple Pay w witrynie apple.com lub w aplikacji Apple Store.

Aby zwiększyć widoczność Światowego Dnia walki z AIDS i nieustannych wysiłków na rzecz wyeliminowania HIV i AIDS, setki sklepów detalicznych Apple Store wyświetlają czerwone logo Apple. Firma zwraca również uwagę na sposoby, w jakie klienci mogą dowiedzieć się o AIDS w App Store, Apple Books, Apple Podcasts, Apple Music i Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx