środa, 24 lipca

Wyczekiwany od dawna, przeprojektowany 16-calowy MacBook Pro z chipem Apple Silicon wejdzie w fazę masowej produkcji w pierwszym kwartale przyszłego roku podają źródła branżowe cytowane w płatnym raporcie DigiTimes.

Według raportu, mniejszy, 14-calowy MacBook Pro wejdzie do „seryjnej produkcji” w czwartym kwartale tego roku, podczas gdy większy 16-calowy model ma trafić na pierwszy kwartał przyszłego roku. Jednak pomimo masowej produkcji laptopów, która rozpocznie się jeszcze w tym roku i w przyszłym roku, DigiTimes wciąż donosi, że Apple ogłosi je w drugiej połowie 2021 roku.

Scenariusz opisany przez DigiTimes przypomina premierę nowego iPada Pro M1. Nowy iPad został ogłoszony w kwietniu, ale pojawił się w sprzedaży dopiero w drugiej połowie maja. Nawet obecnie jego podaż wciąż pozostaje napięta, a niektórzy klienci muszą na niego czekać ponad miesiąc.

Mark Gurman z Bloomberga już wcześniej stwierdził, że Apple może planować wprowadzenie nowego 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro już na początku tego lata. Niektóre źródła donosiły nawet, że nowe komputery mogą zostać zaprezentowane już podczas konferencji otwierającej tegoroczne WWDC czyli już 7 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx