piątek, 14 czerwca

Jak twierdzi Jon Prosser, znany ze swoich licznych trafnych przecieków związanych z planami Apple, nowe modele MacBooka Pro pojawią się na WWDC.

Prosser nie podał żadnych dodatkowych informacji, ale fakt że w Apple trwają prace nad nowymi 14- i 16-calowymi modelami MacBooka Pro wiemy już nie od dziś. Nowy MacBook Pro będzie oferował najbardziej radykalne zmiany w linii MacBooka Pro od 2016 roku.

Apple planuje ponowne wprowadzenie portu MagSafe, a modele MacBooka Pro z 2021 roku będą wyposażone w port HDMI i czytnik kart SD, a także trzy porty Thunderbolt / USB-C a wśród dostępnych kolorów ma być wiele opcji.

Plotki głoszą, że Apple wycofa się z dotykowego paska Touch Bar i wróci do tradycyjnego rzędu klawiszy funkcyjnych. Przeprojektowany ma zostać również system termiczny, który musi pomieścić zmodernizowane chipy Apple SIlicon, które trafić mają do tych urządzeń.

Bloomberg powiedział niedawno, że nowe modele MacBooków Pro będą wyposażone w 10-rdzeniowe chipy Apple Silicon z ośmioma wysokowydajnymi rdzeniami i dwoma energooszczędnymi rdzeniami, a także z 16- lub 32-rdzeniowymi opcjami GPU i obsługą do 64 GB pamięci RAM.

Żadne inne źródła do tej pory nie sugerowały, że nowe MacBooki Pro pojawią się na WWDC, a debiut sprzętu na tej imprezie w ostatnich latach nie był praktykowany, ale historycznie miał miejsce. Oczekuje się, że nowe modele MacBooka Pro wejdą do produkcji w drugiej połowie 2021 roku, a wiarygodne źródła, w tym Mark Gurman z Bloomberga i analityk Apple, Ming-Chi Kuo, zasugerowały wprowadzenie ich na rynek w drugiej połowie roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx