sobota, 3 grudnia

nowe Apple TV

Apple rozpocznie próbną produkcję piątej generacji Apple TV w grudniu 2015 roku, a jego dostawca Quanta Computers ma rozpocząć masową produkcję w pierwszym kwartale 2016 roku, wynika z artykułu opublikowanego przez tajwański DigiTimes.

Raport, powołując się na „źródła z łańcucha tajwańskich dostaw” twierdzi, że następna generacja Apple TV będzie wyposażona w nowy procesor, który „znacznie poprawi wydajność sprzętową urządzenia.”

Apple podobno zastosuje w urządzeniu „rozwiązanie rozpraszania ciepła w polu” do obsługi szybszego procesora, ale nie jest jasne, w jaki sposób firma pozbędzie się dużego radiatora z czwartej generacji Apple TV. Raport dodaje również, że następna generacja Apple TV uzyska nieokreślone „nowe funkcje.”

Raport nie zawiera ram czasowych premiery piątej generacji Apple TV, ale jest mało prawdopodobne, aby nastąpiło to szybko, biorąc pod uwagę fakt, że Apple wydał czwartą generację Apple TV pod koniec października. Rozpoczęcie masowej produkcji na początku 2016 roku oznacza możliwość premiery nowego urządzenia w połowie roku 2016.

DigiTimes ma mieszane doświadczenia związane z informowaniem o planach związanych z nadchodzącymi produktami firmy Apple, więc ta plotka powinna być traktowana z ostrożnością do czasu aż w nadchodzących tygodniach i miesiącach pojawią się inne doniesienia na poparcie tych twierdzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx