poniedziałek, 15 lipca

Jak wynika z plotki udostępnionej dziś przez YouTubera i speca od wcześniejszych przecieków Jona Prossera, Apple ogłosi w maju nowego, 13-calowego MacBooka Pro o kodzie J223.

Analityk Ming-Chi Kuo wcześniej zapowiedział, że Apple planuje wypuścić nowe modele MacBooka Pro i MacBooka Air z klawiaturami nożycowymi w drugim kwartale 2020 roku. Zgodnie z przewidywaniami, Apple wypuścił nowego MacBooka Air w zeszłym miesiącu z nową klawiaturą, więc pozostaje mu tylko 13 – calowy MacBook Pro, biorąc pod uwagę, że 16-calowy MacBook Pro został wydany zaledwie pięć miesięcy temu.

Jak zauważył Prosser, Apple może wprowadzić nowy rozmiar dla swojego mniejszego MacBooka Pro, a potencjalnie takie odświeżenie jest możliwością wprowadzenia wyświetlacza 14-calowego ekranie. Kuo odwoływał się w przeszłości do 14-calowego modelu, ale nie jest jasne, czy ten rozmiar pojawiłby się przy zbliżającym się odświeżeniu. Nowy, 14-calowy model prawdopodobnie zastąpiłby 13-calowego MacBooka Pro, który zostałby wycofany.

Obecny 13-calowy MacBook Pro nadal korzysta z klawiatury motylkowej, które po długim użytkowaniu mogą cierpieć z powodu problemów, takich jak lepkie lub niereagujące klawisze. Skłoniło to nawet Apple do zainicjowania w 2018 roku bezpłatnego programu naprawczego na całym świecie. Apple rozwiązał problem, wracając do mechanizmu nożycowego z nową klawiaturą Magic Keyboard w 16-calowym MacBooku Pro i 13-calowym MacBooku Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx