niedziela, 25 września

iphone_5s_6__side_grass

W następstwie sprawozdań z początku tego roku, z których wynikało że przyczyną opóźnień 5,5-calowego iPhone’a 6 może być walka z dostawcami produkującymi odpowiednią ilość cienkich baterii, nowy raport chińskich źródeł medialnych przekazany przez GforGames sugeruje, że problem może być rozwiązany gdyż Apple znalazł nowego dostawcę będącego w stanie sprostać zapotrzebowaniu.

Raport twierdzi, że Dynapack został zepchnięty na margines łańcucha dostaw Apple, a Simplo i Desai stali się głównymi dostawcami baterii do prawdopodobnego iPhone’a 6. Chociaż Desai rzekomo starał się sprostać wymaganiom projektowym Apple, to Simplo podobno zaprojektował obejście umożliwiające masową produkcję cienkich, ale efektywnych modułów baterii. Jeśli raport jest prawdziwy, to dostawy akumulatorów już nie będą w przyszłości problemem dla Apple.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iPhone’a 6 na swojej imprezie medialnej we wrześniu. IPhone nowej generacji ma podobno mieć większy wyświetlacz, cieńszą konstrukcję, lepszą optykę aparatu, poprawiony czujnik linii papilarnych Touch ID i nowy, szybszy procesor A8.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx