poniedziałek, 27 maja

iWatch_10-640x480

Według najnowszego raportu tajwańskiego Economic Daily News Apple planuje wypuścić trzy wersje iWatch w trzecim kwartale tego roku. Mówi się, że w linii produktowej pojawi się model z 1,6-calowym wyświetlaczem i dwa modele z 1,8-calowym ekranem, a wersja high-end o większej wielkości będzie posiadać szafirową pokrywę wyświetlacza dla większej trwałości.

Zakres wyświetlacza pomiędzy 1,6 a 1,8 cala był już tematem wielu plotek od kilku miesięcy, choć w zeszłym miesiącu Reuters twierdził, że wyświetlacz urządzenia może mieć nawet 2,5 cala.

Ramy czasowe premiery iWatch są także przedmiotem wielu dyskusji, a niezawodny Re/code twierdził w zeszłym miesiącu, że celem Apple jest dążenie do październikowej premiery swojego „pierwszego urządzenia na rękę”, którym jak wszyscy zakładają ma być iWatch.  Jednak jak wszyscy dobrze wiemy, plany Apple mogą się zmienić.

Najnowszy raport stosunkowo wiarygodnego analityka Ming-Chi Kuo twierdzi, że złożoność iWatch sprawia, że ​​jest wielce prawdopodobne iż masowa produkcja urządzenia może ruszyć dopiero w listopadzie tego roku. Oba doniesienia mogą być niekoniecznie sprzeczne, gdyż iWatch jako nowa kategoria produktów może zostać ogłoszona w październiku, a sprzedaż urządzenia może ruszyć dopiero kilka miesięcy później, aby nie mieć nagłego wpływu na sprzedaż pozostałych nowych urządzeń planowanych na jesieni w tym iPhone’a 6. Apple używał podobnej taktyki z iPhone’em i iPadem, czekając kilka miesięcy między ogłoszeniem i wypuszczeniem na rynek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx