niedziela, 24 września

10 lipca do Apple TV+ trafi kolejny serial pod polskim tytułem „Jej głos”. W związku z tym debiutem Apple udostępnił dziś  pełny trailer tego serialu.

„Jej głos” to dramat dojrzewania stworzony przez J.J. Abrams, Sara Bareilles i Jessie Nelson wykorzystujący oryginalną muzykę Sary Bareilles.

Bess King to uzdolniona muzycznie 22-latka, która musi stawić czoła porażkom, miłosnym zawirowaniom i rodzinnym problemom w walce o spełnienie marzeń. Niezwykła opowieść o szukaniu własnego głosu z oryginalną muzyką Sary Bareilles w tle.

„Jej głos” dzieli datę premiery 10 lipca z filmem „Greyhound”, bardzo oczekiwanym filmem z II wojny światowej, w którym Tom Hanks gra rolę oficera marynarki wojennej, który dowodzi niszczycielem Greyhound w bitwie o Atlantyk.

‌Apple TV‌+ kosztuje 24,99 złotych miesięcznie, dając dostęp do usługi całej rodzinie. Wiele osób ma bezpłatny dostęp do aplikacji Apple TV+, który został dostarczony wraz z zakupem urządzenia Apple, ale w przypadku braku powyższego, można skorzystać z bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx