środa, 21 lutego

Według Marka Gurmana z Bloomberga gogle Vision Pro wkrótce zostaną wprowadzone na rynek, ponieważ sklepy detaliczne rozpoczynają ostateczne przygotowania do wprowadzenia urządzenia do sprzedaży.

W najnowszym newsletterze „Power On” Gurman poinformował, że Vision Pro jest obecnie wysyłany w małych ilościach do magazynów w całych Stanach Zjednoczonych przed bezpośrednią dystrybucją do sklepów detalicznych Apple. Chociaż firma nie ogłosiła jeszcze daty premiery, najwyraźniej wierzy, że do końca stycznia będzie w kraju wystarczająca ilość towaru, aby można było wprowadzić produkt na rynek w lutym. Co ciekawe, Gurman spodziewa się, że Apple ogłosi więcej informacji związanych z Vision Pro „mniej więcej w przyszłym tygodniu”, aby „odciągnąć część uwagi od targów CES”, które rozpoczynają się we wtorek, 9 stycznia.

21 stycznia we wszystkich sklepach Apple Store w Stanach Zjednoczonych odbędzie się trzygodzinne spotkanie dla wszystkich pracowników, które prawdopodobnie będzie obejmować szkolenie i wyjaśnienie procedury sprzedaży urządzenia. Najwyraźniej na kolejne dni zaplanowano kolejne szkolenia, po których nastąpi odbiór nowych regałów magazynowych i wyposażenia zaplecza.

Gurman zauważył również, że firma Luxshare, chińska firma składająca Vision Pro, zorganizowała w zeszłym miesiącu ceremonię dostawy z okazji pierwszej oficjalnej wysyłki gotowego produktu, a Apple rzekomo złożył obecnie patenty na projekt „dla każdego elementu urządzenia i oprogramowania urządzenia, ”, co dodatkowo sugeruje, że premiera prawdopodobnie nastąpi wkrótce.

Nie jest jasne, czy Vision Pro będzie natychmiast dostępny w przedsprzedaży online. Apple może początkowo oferować rezerwację online wyłącznie w przypadku spotkań w sklepie Apple Store, które obejmują lekkie uszczelnienie i dopasowanie zestawu na głowie.

Gurman uważa, że premiera Vision Pro w innych krajach na świecie nie będzie „właściwie dużo późniejsza” niż jego premiera w Stanach Zjednoczonych. Mówi się, że Apple rozważa Wielką Brytanię, Kanadę i Chiny jako kolejne rynki, na które trafi ten produkt.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx