poniedziałek, 27 maja

Według doniesień Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje na początku 2024 roku zorganizować szkolenie dla wybranych pracowników sklepów detalicznych, które odbędzie się w Cupertino w Kalifornii. Celem tego szkolenia jest przygotowanie zespołu do wprowadzenia na rynek zestawu Vision Pro.

Gurman ujawnił szczegóły tego „szkolenia produktowego” w swoim najnowszym newsletterze „Power On”. Apple wysłał specjalne ogłoszenie do pracowników sklepów detalicznych, zachęcając ich do zgłaszania się na to „tajemnicze” wydarzenie. Wybór uczestników będzie wynikał z procesu aplikacji i rozmowy kwalifikacyjnej. Fragment ogłoszenia brzmi:

„Wybrani członkowie zespołu będą mieli okazję uczestniczyć w evencie w Cupertino w Kalifornii, w pierwszych miesiącach 2024 roku. Po powrocie do swoich macierzystych sklepów, będą odpowiedzialni za szkolenie i wsparcie innych członków zespołu. To doskonała okazja dla tych, którzy pasjonują się prezentacją produktów Apple i chcą dzielić się tą wiedzą z innymi.”

Gurman wyjaśnił, że celem tego wydarzenia jest zapoznanie pracowników z zestawem Vision Pro oraz przeszkolenie ich w sprzedaży tego zaawansowanego urządzenia klientom. Apple liczy na to, że w szkoleniu weźmie udział kilku pracowników z każdego sklepu detalicznego w Stanach Zjednoczonych, którzy następnie podzielą się zdobytą wiedzą z kolegami z pracy.

Wprowadzenie słuchawek Vision Pro zapowiada się jako najbardziej skomplikowana operacja w historii Apple.. Firma planuje dopasowywanie zestawów Vision Pro bezpośrednio w sklepach, łącząc odpowiednią opaskę na głowę, uszczelkę świetlną oraz opcjonalne soczewki korekcyjne. We flagowych salonach zostaną utworzone specjalne miejsca do przetestowania Vision Pro, podczas gdy pozostałe sklepy otrzymają jedną lub dwie sztuki urządzenia.

Gurman uważa, że sformułowanie użyte w ogłoszeniu wskazuje, że urządzenie nie będzie gotowe na samym początku nowego roku. Apple podaje jedynie, że Vision Pro zostanie wprowadzony na rynek „na początku” 2024 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx