wtorek, 18 czerwca

Apple ogłosił, że film „Finch” z Tomem Hanksem w tytułowej roli będzie miał swoją premierę na Apple TV+ w piątek, 5 listopada.

Film, który ma być pretendentem do nagrody, opowiada historię mężczyzny, robota (w tej roli Caleb Landry Jones znany z filmu „Uciekaj” oraz „Trzy billboardy za Ebbing” ) i psa, który tworzy niezwykłą rodzinę. Apple opisuje film w następujący sposób:

W filmie „Finch” mężczyzna, robot i pies tworzą niezwykłą rodzinę w potężnej i poruszającej przygodzie, której celem jest zapewnienie opieki nad ukochanym psim towarzyszem po jego odejściu. Hanks występuje w roli Fincha, inżyniera robotyki i jednego z nielicznych ocalałych z kataklizmu słonecznego, który pozostawił świat na pustkowiu. Ale Finch, który od dziesięciu lat mieszka w podziemnym bunkrze, zbudował własny świat, którym dzieli się ze swoim psem Goodyearem. Tworzy robota, granego przez Jonesa, który czuwać ma nad Goodyearem, kiedy on już nie będzie mógł. Gdy trio wyrusza w niebezpieczną podróż na wyludniony amerykański zachód, Finch stara się pokazać swoje dzieło (nazwane Jeff), radość i cud tego, co znaczy być żywym. Ich podróż jest pełna wyzwań jak i humoru, ponieważ Finchowi jest równie trudno nakłonić Jeffa i Goodyeara do dogadania się, jak też poradzić sobie z niebezpieczeństwami nowego świata.

Apple wygrał prawa do realizacji filmu Finch na początku tego roku walcząc z wieloma sieciami streamingowymi. Będzie to drugi film z Hanksem, który zadebiutuje w ‌Apple TV+‌, po ubiegłorocznym filmie wojennym „Greyhound”. Finch pojawi się w Apple TV+ jeszcze w tym roku, 5 listopada, będąc kolejnym w rosnącej ofercie filmów Apple TV+.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx