niedziela, 19 maja

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje zorganizować kilka konferencji tej jesieni, które łącznie obejmą wprowadzenie na rynek nowych iPhone’ów, zegarków Apple Watch, zaktualizowanych słuchawek AirPods, odnowionego iPada mini i przeprojektowanych MacBooków Pro.

W swoim najnowszym cotygodniowym biuletynie Power On Gurman mówi, że podobnie jak w zeszłym roku, Apple zorganizuje tej jesieni kilka eventów, z których pierwszy prawdopodobnie odbędzie się we wrześniu i będzie poświęcony dla iPhone’a 13. W zeszłym roku, ze względu na globalną pandemię i ograniczenia produkcyjne, nowe modele iPhone’a 12 zostały ogłoszone dopiero w październiku. Konferencja wrześniowa w 2020 roku skupiła się na nowych zegarkach Apple Watch, iPadach i usługach.

Według wielu raportów, w tym roku Apple ma powrócić tradycyjnego, wrześniowego terminu ogłaszania iPhone’ów o czym donosiły wcześniej również inne źródła. W dzisiejszym biuletynie Gurman powtórzył swoje doniesienia z zeszłego tygodnia oczekując, że iPhone 13 będzie zawierał aktualizacje aparatu, bardziej zaawansowane wyświetlacze i mniejsze wycięcie ekranu.

Wraz z nowymi iPhone’ami, Apple może wypuścić również trzecią generację AirPods o zmienionym wyglądzie, zaktualizowanego iPada mini z większym wyświetlaczem, cieńszymi ramkami i ulepszoną wydajnością, a także Apple Watch Serii 7 z bardziej płaskim i ulepszonym wyświetlaczem oraz poprawioną wydajnością.

Jeśli chodzi o długo wyczekiwane MacBooki Pro z wyświetlaczami mini-LED, zmienionym wyglądem i chipem Apple Silicon M1X, Gurman twierdzi, że będą one dostępne od czasu, gdy obecny 16-calowy MacBook Pro z procesorem Intel skończy dwa lata. 16-calowy MacBook Pro został ostatnio zaktualizowany w listopadzie 2019 roku.

Pierwsza jesienna konferencja prawdopodobnie obejmie premierę nowych iPhonów, Apple Watch i AirPods. Nowe iPady i ewentualne aktualizacje niektórych usług firmy mogą być zarezerwowane na drugi event, a ostatnie jesienne wydarzenie skoncentruje się na komputerach Mac firmy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx