niedziela, 19 maja

Słuchawki Powerbeats Pro firmy Apple, które zostaną wprowadzony na rynek w maju, będą początkowo dostępne tylko w kolorze czarnym, gdy wejdą do sprzedaży. Szczegóły te, po raz pierwszy zauważone przez 9to5Mac, zostały niedawno dodane do opisu na stronie Beats.

Powerbeats Pro będą ostatecznie dostępne również w kolorach kości słoniowej, leśnej zieleni i granatowym wraz ze standardowym kolorem czarnym, a Apple oferuje większą gamę kolorów niż dostępne w AirPods.

Firma Apple zapowiedziała Powerbeats Pro na początku kwietnia, umieszczając słuchawki douszne o wartości 1129 złotych jako alternatywę AirPods, która skupia się na kondycji dzięki dołączonym zaczepom na uszy, które utrzymują je na miejscu i zapewniają odporność na pot.

Powerbeats Pro oferują wiele takich samych funkcji jak te wprowadzone w AirPods 2, w tym chip H1 do szybkiej łączności z iPhonem oraz prostego przełączania między urządzeniami, wsparcie Hey Siri oraz dedykowane etui ładujące, choć bez obsługi bezprzewodowej. Powerbeats Pro posiadają również automatyczne wykrywanie uszu, mikrofon do połączeń telefonicznych i fizyczne przyciski.

W porównaniu do AirPods, Powerbeats Pro zapewnia dłuższą żywotność baterii dzięki dziewięciogodzinnemu czasowi słuchania na słuchawkach i ponad 24 godzinom dodatkowej żywotności baterii dzięki etui do ładowania.

Apple twierdzi, że przy opracowywaniu Powerbeats Pro dźwięk był jego „najwyższym priorytetem”, a dzięki silikonowym wkładkom dousznym dodatkowo izolują dźwięk.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx