poniedziałek, 20 maja

Apple uruchomił nowy kanał YouTube, który jest dedykowany dla aplikacji TV, oferując zwiastuny programów, komentarze zza kulis, wywiady, klipy pokazowe i inne.

Wygląda na to, że Apple zadebiutował nowym kanałem już około miesiąc temu, ale dopiero teraz zostało to szerzej zauważone. Wydaje się, że kanał został uruchomiony, gdy Apple ogłosił plany modernizacji aplikacji TV i zapowiedział nową usługę streamingu Apple TV+.

Na kanale umieszczono już kilka filmów, z których wiele jest wyraźnie oznaczonych tytułami takimi jak „Oficjalny zwiastun,„ Wywiad ”lub„ Klip ”.

https://www.youtube.com/watch?v=k8MwS55tihs

Pojawiły się również zwiastuny wielu popularnych nadchodzących filmów, takich jak „Król lew”, „Sekretne życie zwierząt domowych 2” i „Joker”, a także klipy i wywiady z „Gry o tron”, „Veep” i wiele innych.

https://www.youtube.com/watch?v=e5B53KbLvmI

W kanale znajdują się trailery Carpool Karaoke: The Series, co sugeruje, że Apple będzie udostępniać zwiastuny swoich oryginalnych programów telewizyjnych i filmów przed zbliżającą się jesienna premierą serwisu Apple TV+.

Zaktualizowana aplikacja TV jest już dostępna dla programistów i publicznych beta testerów, którzy zainstalowali iOS 12.3 i tvOS 12.3 i będzie dostępna dla wszystkich po uruchomieniu aktualizacji systemu operacyjnego.

Wygląda na to, że kanał Apple TV będzie używany w połączeniu z odnowioną aplikacją telewizyjną do promowania treści telewizyjnych dostępnych do oglądania za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx