wtorek, 25 czerwca

Porsche współpracowało z Apple nad wprowadzeniem Apple Music do nadchodzącego modelu „Taycan”. To pierwsza w historii pełna integracja Apple Music w jakimkolwiek pojeździe.

Dzięki ekranowi dotykowemu „Advanced Cockpit” Taycana abonenci Apple Music mogą odtwarzać strumieniowo ponad 60 milionów utworów, tysiące list odtwarzania i dowolne stacje radiowe Apple Music. Porsche oferuje bezpłatną sześciomiesięczną subskrypcję Apple Music z modelem Taycan oraz trzyletnią transmisję danych w samochodzie.

„Porsche i Apple Music doskonale do siebie pasują – łączą nas wspólne wartości i to samo nieustające podejście do doświadczeń użytkownika, inżynierii jakości, projektowania i innowacji – powiedział Detlev von Platen, członek zarządu ds. Sprzedaży i marketingu w Porsche AG. „Razem wprowadzamy innowacyjne technologie rozrywki cyfrowej w naszych wyczynowych samochodach sportowych, zaczynając od w pełni elektrycznego Taycana”.

Współpraca Apple z Porsche umożliwiła wprowadzenie szeregu unikalnych funkcji do Taycana. Niestandardowy asystent głosowy Porsche będzie mógł zażądać utworów, list odtwarzania lub stacji radiowych z Apple Music. Funkcje ‌Apple Music‌, takie jak tworzenie własnych stacji radiowych z dowolnego utworu, będą również dostępne za pośrednictwem interfejsu użytkownika Advanced Cockpit.

Apple Music‌ opracowało cyfrowo zmasterowane utwory specjalnie dla wysokiej klasy systemu dźwięku przestrzennego Burmester w Taycanie, uzyskując „dźwięk o jakości studyjnej”. W samochodzie będzie również dostęp do ekskluzywnych playlist Apple Music przygotowanych przez Porsche.

Porsche Taycan to pierwszy w pełni elektryczny samochód firmy, który zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Pojazd będzie standardowo wyposażony w sterowanie głosowe Apple CarPlay i Siri. Oczekuje się, że integracja Apple Music pojawi się w przyszłości również w innych modelach Porsche.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx