sobota, 20 lipca

Western Digital oficjalnie wprowadza do oferty nowe modele zewnętrznych dysków SSD z popularnej serii My PassportTM SSD – oferujące do 2TB* pojemności urządzenia zaprojektowano z myślą o użytkownikach oczekujących najwyższej wydajności i szybkości. Zamknięte w zgrabnej, metalowej obudowie i oferujące najwyższą prędkość przesyłania danych (dzięki zastosowania technologii NVMe™) nowe dyski pozwalają użytkownikom domowym i profesjonalistom wygodnie, szybko i bezpiecznie zapisywać, przechowywać i chronić wszelkie ważne dla nich pliki.

“Nowa seria My Passport SSD gwarantuje wydajność, niezawodność i wszechstronność, której oczekują od nas klienci. To potężne i wyrafinowane rozwiązanie dla osób, które codziennie tworzą i gromadzą dane, hobbystów czy profesjonalistów, którzy chcą przechowywać i przenosić szybko ogromne ilości plików. Zaokrąglone narożniki, falujące akcenty i miękkie krawędzie sprawiają, że dyski prezentują się wyjątkowo elegancko – zastosowane w nich charakterystyczne wzornictwo nie pozostawia jednak wątpliwości, że pochodzą one z wielokrotnie nagradzanej i docenianej przez użytkowników serii WD My Passport” – powiedziała Susan Park, vice president działu Consumer Solutions w Western Digital.

Stworzone dla twórców

Dziś częściej niż kiedykolwiek wszyscy jesteśmy twórcami – i wszyscy szukamy rozwiązań, które pozwolą nam bezpiecznie zapisywać, przechowywać i przenosić nasze cyfrowe dzieła (które na dodatek stają się coraz większe). Dzięki nowym dyskom My Passport SSD możemy przenosić i edytować pliki blisko dwukrotnie szybciej niż w przypadku poprzedniej generacji – dzięki czemu mamy więcej czasu na inne działania. Nie jest ważne, czy korzystasz na co dzień z laptopa czy komputera stacjonarnego, czy twoje pliki potrzebne są ci w pracy czy w domu – na nowych dyskach możesz je bezpiecznie przechowywać.

Wydajność SSD… w nowej szacie

Nowa seria WD My Passport SSD została od podstaw zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikom najwyższą wydajność i niezawodność… a także odrobinę luksusu. Stylowa obudowa nie tylko świetnie wygląda, ale jest też odporna na uszkodzenia i skutecznie chroni swoją zawartość. Dyski idealnie leżą w dłoni i doskonale mieszczą się w torbie czy kieszeni plecaka, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć swoje dane zawsze pod ręką i pozostać produktywnymi niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Co istotne, dyski dostępne są w całej gamie stylowych, modnych kolorów (w tym m.in. szarym, błękitnym, czerwonym oraz złotym), więc każdy może wybrać wersję idealnie pasującą do jego preferencji.

Nowości z serii My Passport SSD oferują również zestaw najnowocześniejszych funkcji i technologii:

  • Niesamowicie szybką technologię NVMe, zapewniającą prędkość odczytu danych sięgającą 1050 MB/s1 oraz zapisu sięgającą 1000MB/s1.
  • Zabezpieczenie zawartości hasłem i 256-bitowym sprzętowym szyfrowaniem AES – co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo danych i łatwość obsługi.
  • Odporność na wibrację, wstrząsy i upadki (do 1,98 m)
  • Oprogramowanie2 pozwalające na łatwe wykonywanie backupu dużych plików na dysku lub w chmurze danych3.
  • Złącze USB 3.2 Gen-2 z kablem USB-C™ i adapterem USB-A.
  • Gotowość do pracy z komputerami Mac® i PC (bez instalowania dodatkowego oprogramowania).

Ceny i dostępność

Dyski WD My Passport SSD objęte są 5-letnią ograniczoną gwarancją i są już teraz dostępne – w wersjach o pojemności 500 GB i 1 TB, w kolorze Grey (szary) u wybranych sprzedawców na całym świecie. Dodatkowe kolory i wersje o wyższej pojemności pojawią się na rynku jeszcze w tym roku. Sugerowana cena producenta (MSRP) wersji 500 GB to 780 PLN, zaś 1 TB – 1250 PLN.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx