niedziela, 14 kwietnia

„Stray”, gra przygodowa, w której gracze mogą wcielić się w kota, będzie wkrótce dostępna również na komputery Mac. Wprowadzona w 2022 roku gra „Stray” była wcześniej ograniczona do komputerów z systemem Windows i konsol PlayStation.

W grze „Stray” bezpański kot utknął w otoczonym murami mieście pełnym robotów i zmutowanych bakterii. Kot musi przedostać się z powrotem na powierzchnię z pomocą B-12, swojego towarzysza drona.

Stray oferuje rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby i wymaga od graczy rozwiązywania zagadek, omijania przeszkód i wykonywania zadań, unikając jednocześnie potworów, takich jak Zurks (złe bakterie) i Strażnicy (boty bezpieczeństwa). Znaczna część gry opiera się na platformach i obejmuje wspinanie się po różnych przeszkodach i interakcję z otoczeniem w celu otwarcia nowych ścieżek. W grze oddane jest również bardzo realnie naturalne zachowanie kota takie jak skradanie się, spanie, miauczenie i inne.

Na komputerze Mac gra będzie korzysta z funkcji MetalFX Upscaling w celu przyspieszenia wydajności grafiki i wysokiej jakości efektów wizualnych, a gra będzie dostępna na komputy z procesorami Apple Silicon firmy Apple.

Na razie nie podano konkretnej daty premiery gry zapewniając, że pojawi się w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx