piątek, 14 czerwca

Apple zaprosił niektórych deweloperów do udziału w prezentacji otwierającej WWDC w Apple Park w Cupertino w Kalifornii, ale dla tych, którzy nie mogą w niej uczestniczyć przygotował szereg wydarzeń „Beyond WWDC”, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Wydarzenia te są przeznaczone dla programistów, którzy chcą się spotkać w celu nauki, nawiązywania kontaktów i nie tylko.

Na całym świecie, w tym online, odbędą się wydarzenia o tematyce WWDC. W wielu miastach takich jak Kopenhaga, Helsinki, Tokio i Stambuł odbędą się wspólne oglądanie WWDC wraz z wieloma późniejszymi spotkaniami powiązanymi z WWDC.

Zainteresowani programiści mogą znaleźć listę wydarzeń, w których mogą wziąć udział, w witrynie Apple dla programistów.

Aby deweloperzy i klienci lepiej nastawili się na nową falę prezentacji, Apple przygotował także listę odtwarzania Power Up WWDC23, która jest dostępna w Apple Music. Playlista zawiera utwory Dua Lipy, Romy, Diplo, Miley Cyrus, Post Malone, Calvin Harris, Coi Leray i innych.

WWDC ma się odbyć w przyszłym tygodniu, zaczynając od prezentacji, która odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx