poniedziałek, 22 lipca

nowe kolory iPoda

Wnikliwi właściciele iPoda, którzy zainstalowali iTunes 12.2 odkryli zdjęcie, które przedstawia iPoda touch, nano i shuffle, w nowych kolorach sugerując, że trwają prace nad ich aktualizacją. Drążąc temat nieco głębiej wykryto dodatkowe zdjęcia do iPodów, dając nam spojrzeć na każdą z nowych opcji kolorystycznych, jakie prawdopodobnie zobaczymy w zaplanowanych nowych modelach.

Obrazy przedstawiają sześć różnych opcji kolorów dla iPoda nano, shuffle i Touch, pokazując każdy model w kolorze srebrnym, szarym, czerwonym, jasno różowym, błękitnym i złotym. Ostatnie trzy kolory, różowy, niebieski i złoty, są nowymi odcieniami, które obecnie nie są dostępne. Model szary może być nieco ciemniejszy niż istniejący kolor, ale jest to trudne do określenia z pojedynczych zdjęć.

ipod_2015_colors

Oprócz nowych opcji kolorystycznych, urządzenia wydają się być w dużej mierze takie same, może z wyjątkiem zewnętrznych zmian dla iPoda touch, który jest pozbawiony zaczepu do opaski na nadgarstek. Nie jest jasne, czy Apple planuje zaktualizować wnętrza urządzeń czy też firma chce po prostu wprowadzić nowe opcje kolorów, ale ze zdjęć jasno wynika, że potencjalna zmiana nie będzie miała miejsce w wyglądzie zewnętrznym urządzeń.

235639

Linia IPodów nie otrzymała chociażby nowych kolorów od 2013 roku, ze względu na gwałtowny spadek sprzedaży w ciągu ostatnich kilku lat. Ostatnia zmiana jaką dokonał Apple to zmiana odcienia szarego na ten zbliżony do linii iPhone’ów we wrześniu 2013 roku, ale zasadnicze zmiany kolorów nie zostały później dokonane.

Aplikacja Kalendarz na iPodzie Touch na zdjęciach pokazuje datę „14 wtorek”, prowadząc do spekulacji, że Apple może planować wprowadzenie nowych modeli we wtorek 14 lipca, czyli za dwa tygodnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
9 lat temu

Czy ktoś zwrócił uwagę ze w iOS 4 w historii odtwarzanych utworów nie mozna odtworzyć wcześniej granych z zasobów iTunes? W iOS 8.3 mozna było 30 sekundowe fragmenty. Poza tym czy ktoś może potwierdzić ze nie da sie edytować dodaj/usuń moich stacji radiowych. To samo widzę w najnowszej wersji iTunes – jest tylko „ostatnio odtwarzane” Może coś źle robię.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx