piątek, 12 kwietnia

No i stało się. Po wielu latach oczekiwań, przynajmniej przez część Klientów, operator Plus oficjalnie ogłosił, że rozpoczyna współpracę z Apple.

Tym samym telefony iPhone wejdą do oficjalnej sprzedaży w Plusie na początku maja. Już teraz smartfony Apple działające w sieci Plus wraz z iOS 15.4 otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja br. w  salonach oraz sklepie internetowym Plusa. Klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone’a a szczegóły tego operator ma podać już wkrótce. Osoby zainteresowane zakupem iPhone w Plusie mogą już teraz zapisać się na listę chętnych na stronie plus.pl/iphone.

Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługuje już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego. Dla poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus należy zaaktualizować system iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
1 rok temu

A co ze wsparciem dla Apple Watch?

Andrzej
Andrzej
Reply to  Wojtek
1 rok temu

Rozmawiałem z przedstawicielem sieci i na chwilę obecną można zapomnieć o obsłudze Apple Watch.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx