piątek, 19 kwietnia

Nie od dziś wiadomo, że Plus jako jedyny w Polsce nie jest oficjalnym partnerem Apple. To powodowało pewnego rodzaju ograniczenia dla abonentów tej sieci korzystających z iPhone’a. Jednym z nich był brak wsparcia 5G mimo, że operator reklamuje się jako operator z największym zasięgiem i najszybszym internetem 5G.

Od wczoraj użytkownicy Plusa mają powody do radości. Wraz z aktualizacją iOS 15.4 smartfony iPhone w sieci Plus uzyskały dostęp do technologii 5G. Plus poinformował o tym oficjalnie w swoim komunikacie prasowym.

Operator sieci Plus ma przyjemność poinformować, że 5G Plusa jest już dostępne dla wszystkich modeli iPhone z serii 13, iPhone z serii 12 i iPhone SE (3-ciej generacji).

Plus informuje również co należy zrobić aby uzyskać dostęp do 5G na iPhonie w Plusie. W celu włączenia 5G na iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone SE (3-ciej generacji), iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max należy zaktualizować do najnowszej wersji system iOS oraz ustawienia operatorskie.

W tym celu:

  • należy wejść w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia i zaktualizować system iOS do najnowszej wersji,
  • następnie należy wejść w Ustawienia > Ogólne > To urządzenie i postępować zgodnie z wyświetlaną na ekranie instrukcją aktualizacji ustawień operatorskich.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx