sobota, 2 marca

Apple ogłosił dziś miksy DJ-skie z dźwiękiem przestrzennym w Dolby Atmos w Apple Music.

Apple informuje, że wprowadzenie miksów DJ-skich w dźwięku przestrzennym zapewnia słuchaczom wciągające wrażenia dźwiękowe z „wielowymiarowym dźwiękiem i czystością”. Firma dodała, że dźwięk przestrzenny jest „naturalnym kolejnym krokiem” w zaangażowaniu Apple Music w miksy DJ-skie po uruchomieniu programu opartego na technologii Shazam, który identyfikuje i kompensuje wszystkie indywidualne utwory twórców zaangażowanych w tworzenie miksów DJ-skich.

„Odpowiedź na dźwięk przestrzenny zarówno subskrybentów, jak i twórców była niesamowita i cieszymy się, że możemy rozszerzyć tę innowację w zakresie dźwięku” – powiedział w oświadczeniu główny szef Apple Music ds. muzyki tanecznej i elektronicznej, Stephen Campbell.

Pochodzący z Detroit DJ i producent, Jeff Mills, jest główną twarzą wprowadzenia miksów DJ-skich w przestrzennym dźwięku z ekskluzywnym, godzinnym setem zatytułowanym „Outer to Inner Atmosphere: The Escape Velocity Mix”, który również oficjalnie wznowił serię One Mix w ‌Apple Music‌, będącą wizytówką najlepszych DJ-ów i producentów na świecie.

Nowe miksy DJ-skie będą dodawane co miesiąc, a w ramach debiutu nowej funkcji w Apple Music zadebiutowało również 15 miksów „Boiler Room”, które po raz pierwszy zostały nagrane w klubach nocnych, festiwalach i raveach w dźwięku przestrzennym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx