poniedziałek, 27 maja

Apple wydał dziś oficjalny zwiastun serialu „Pięć dni w szpitalu Memorial” opartego na rzeczywistych wydarzeniach jakie miały miejsce podczas huraganu Katrina i książki pod tym samym tytułem.

„Pięć dni w szpitalu Memorial” kronikuje wpływ huraganu Katrina i jego następstw na lokalny szpital. Kiedy nadeszła powódź, padło zasilanie, a nad miasto nadciągnęła fala upałów, wyczerpani pracownicy szpitala w Nowym Orleanie musieli podejmować ważne i dramatyczne decyzje, które miały podążać za nimi przez wiele lat”

W filmie występują Vera Farmiga, Cornelius Smith Jr., Jones Smith, Robert Pine, Julie Ann Emery, Adepero Oduye, Molly Hager, Michael Gaston i W. Earl Brown.

Producentami wykonawczymi i scenariusz serialu stworzyli Carlton Cuse i John Ridley, a reżyserią serialu zajęli się również Cuse, Ridley i Wendey Stanzler. Serial pochodzi ze studia ABC Signature, części Disney Television Studios.

Premiera „Pięć dni w szpitalu Memorial” będzie miała miejsce na całym świecie w Apple TV+ wraz z pierwszymi trzema odcinkami 12 sierpnia 2022 roku, a każdy następny odcinek będzie pojawiała się w każdy piątek do 16 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx