sobota, 2 marca

Apple rozpoczął swoją coroczną promocję „Powrót do szkoły” w większości krajów Europejskich w tym również w Polsce. 

W ramach promocji studenci szkół wyższych i nauczyciele mogą otrzymać kartę upominkową Apple przy zakupie wybranych komputerów Mac i iPadów, co jest tą samą promocją, która została wprowadzona w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w czerwcu. Maksymalna wartość karty upominkowej w Polsce to 600 zł.

Kwalifikujące się do promocji urządzenia to MacBook Air ( w tym również nowe, tegoroczne modele M2), MacBook Pro i iMac, a także iPad Pro i iPad Air. Karty podarunkowe o najwyższej wartości są dostępne przy zakupie komputerów Mac, przy iPadach wartość ta jest odpowiednio niższa.

W Meksyku, Turcji, Czechach, Belgii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Hongkongu i Chinach Apple nie daje karty podarunkowej, a zamiast tego daje klientom edukacyjnym przy zakupie nowego iPada lub Maca słuchawki AirPods drugiej generacji. Za dodatkową dopłatą słuchawki można wymienić na model trzecie generacji lub wersję Pro.

Apple standardowo oferuje zniżki edukacyjne umożliwiające uzyskanie niższych cen na komputery Mac i iPady w każdym kraju. Studenci są również uprawnieni do zakupu AppleCare+ z 20-procentową zniżką.

Promocja „Powrót do szkoły” wymaga weryfikacji, a pełne warunki są dostępne na stronie promocyjnej Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx