sobota, 20 kwietnia

Apple TV+, nowa usługa strumieniowej telewizji Apple jest od dziś dostępna w aplikacji TV na iPhonie, iPadzie, Apple TV, Macu oraz urządzeniach takich jak Smart TV, Roku, Amazon Fire oraz w Internecie na tv.apple.com.

W cenie 24,99 złotych miesięcznie dla maksymalnie sześciu członków rodziny Apple TV+ zapewnia nieograniczony dostęp do oryginalnych programów telewizyjnych i filmów stworzonych przez Apple. Apple oferuje również rok bezpłatnej usługi przy każdym ostatnim (od 10 września) zakupie iPhone’a, iPada, Apple TV, iPoda touch lub Maca. Apple opublikował instrukcje dotyczącą rozpoczęcia bezpłatnej subskrypcji:

  1. Włącz nowy telefon iPhone, iPada, iPoda touch, urządzenie Apple TV 4K lub Apple TV HD albo komputer Mac i zaloguj się przy użyciu konta Apple ID.
  2. Otwórz aplikację Apple TV 1 listopada lub później. Upewnij się, że na spełniającym kryteria urządzeniu działa najnowsza wersja systemu iOS, iPadOS, tvOS lub macOS.
  3. Oferta powinna zostać przedstawiona natychmiast po uruchomieniu aplikacji. Jeśli nie, przewiń w dół sekcję Obejrzyj teraz, aż pojawi się oferta.
  4. Stuknij opcję „Skorzystaj z 1 roku bezpłatnie”. Może pojawić się monit o wprowadzenie hasła konta Apple ID, potwierdzenie informacji rozliczeniowych lub dodanie prawidłowej metody płatności. W ciągu rocznego bezpłatnego okresu próbnego nie będą naliczane opłaty.

Apple TV+ darmowy rok

Apple TV+ w momencie premiery jest dostępny w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Treści Apple TV+ mają napisy i/lub dubbing w prawie 40 językach, a także opisy w ośmiu językach.

Programy telewizyjne, które są dostępne w momencie premiery, to „See”, „The Morning Show”, „Dickinson”, „For All Mankind”, „Helpsters”, „Snoopy w Kosmosie”, „Autor Widmo”. Dostępny jest także dokument „Królowa słoni”.

Apple planuje dodawać co miesiąc dodatkowe programy do Apple TV+, takie jak „Servant”, „Truth Be Told” i „Little America”.

Treści Apple TV+ można oglądać zarówno online, jak i offline, i nie ma w nich żadnych reklam. Większość programów telewizyjnych, które zostały uruchomione dzisiaj mają trzy odcinki, a dodatkowe odcinki będą wprowadzana z czasem.

Jeśli kupiliście iPhone’a, iPada, Apple TV, iPoda touch lub Maca po 10 września możecie uzyskać roczną subskrypcję Apple TV+ za darmo. Bezpłatną subskrypcję można aktywować w aplikacji Apple TV podczas uruchamiania i jest wychwytywana automatycznie przez urządzenia kwalifikujące się do takiego planu.

Do działania Apple TV+ potrzebny jest iOS 12.3, tvOS 13.2 i macOS Catalina, ale zawartość można oglądać na dowolnym urządzeniu, odwiedzając stronę tv.apple.com w Safari, Chrome i Firefox.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx