niedziela, 4 czerwca

Zdjęcie przedstawiające rzekomo „45-milimetrowy” pasek Apple Watch pojawiło się w sieci na niedługo przed oczekiwaną prezentacją modeli Apple Watch Series 7 w przyszłym miesiącu.

Mały zdjęcie o niskiej rozdzielczości, udostępniony przez konto „DuanRui” na Twitterze, pochodzi z chińskiej sieci społecznościowej Weibo i wydaje się przedstawiać spód skórzanego paska dla Apple Watch. Chociaż nie ma pewności co do wiarygodności zdjęcia to rozmiar 45 mm zgadza się z wcześniejszymi plotkami dotyczącymi zwiększonych rozmiarów Apple Watch Series 7.

pasek-Apple-Watch-45mm

Rzekome rendery CAD większego Apple Watch Series 7 sugerowały, że będzie on miał wyświetlacz 45 mm, co oznacza wzrost o 1 mm w stosunku do obecnego wyświetlacza 44 mm w większym modelu Apple Watch Series 6. Ma to zostać osiągnięte poprzez spłaszczenie krawędzi obudowy, co nieznacznie zwiększyłoby górną powierzchnię urządzenia dla wyświetlacza, oraz zmniejszenie rozmiaru ramek wokół wyświetlacza.

Również dziś pojawiło się kolejne zdjęcie rzekomego paska Apple Watch Series 7. Niebieska pleciona opaska solo, pozornie identyczna jak do poprzedniej wersji, jest przeznaczona dla 41-milimetrowego modelu Apple Watch. Wskazuje to, że plotki o zwiększonym wyświetlaczu w mniejszym modelu również mogą być prawdziwe.

Oczekuje się, że modele 41 i 45 mm Apple Watch Series 7 będą nadal kompatybilne z paskami z poprzednich generacji, w taki sam sposób, w jaki 38-milimetrowe paski Apple Watch były nadal funkcjonalnie kompatybilne z 40-milimetrowymi Apple Watchami, a 42-milimetrowe paski Apple Watch nadal były funkcjonalnie kompatybilne z 44-milimetrowymi zegarkami Apple.

Apple Watch Series 7 prawdopodobnie pojawi się wraz z linią iPhone’a 13 na cyfrowej konferencji w przyszłym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx