poniedziałek, 25 września

Nowe zdjęcia i film z osłoną ekranu dla zbliżającego się iPhone’a 8 zostały opublikowane w chińskiej witrynie społecznościowej Weibo, a niedawno udostępnił je Benjamin Geskin i SlashLeaks. Osłona ekranu ze szkła hartowanego jest podobna do nowego zbliżającego się iPhone’a 8 z wyświetlaczem o przekątnej 5,8 cala i jest zgodna z aktualnymi plotkami dotyczącymi iPhone’a, który oficjalnie nie został jeszcze wydany.

Ramki osłony ochronnej ekranu są wyraźnie cienkie i mają tę samą grubość, z wyjątkiem przedniego wycięcia dla aparatu urządzenia i różnych czujników. Chociaż wcześniejsze doniesienia nie dają jednoznacznej odpowiedzi jak firma Apple włączy przedni aparat fotograficzny do iPhone’a 8 o znacznie cieńszych ramkach, ostatnie sugestie sugerują niewielkie wycięcie pod aparat, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy i potencjalnie moduł wykrywania 3D.

Aby zmniejszyć zauważalność wycięcia, iOS mógłby używać technologii głębokiej czerni dostarczanej przez nowy ekran OLED, aby obszar nad nim wyglądał jak jeden nieprzerwany ciemny pasek. Jak podsumował Geskin, nowa, hartowana szklana osłona ekranu idealnie dostosowuje się do poprzednich wersji iPhone’a 8.

Nazywany „Olixar iPhone 8 Full Cover Tempered Glass Screen Protector” w cenie 28,99 Euro, jak mówi opis na stronie z akcesoriami MobileFun obsługuje 3D Touch i zapewnia ochronę ekranu iPhone’a 8. Osłona ekranu ma również lekko zaokrągloną krawędź, podtrzymując plotkę, że iPhone 8 będzie posiadać płaski ekran OLED.

W osobnym zdjęciu zamieszczonym w serwisie SlashLeaks inny producent akcesoriów zabezpieczających ekrany wrzucił zdjęcie osprzętu dla iPhone’a 8 twierdząc, że 5,8-calowy iPhone zostanie nazwany „Decade Edition”. Ta nazwa nigdy nie została wspomniaana w poprzednich raportach na temat potencjalnych nazw dla telefonu iPhone 8, dlatego najlepiej jest pozostać sceptycznym wobec jego prawdziwości.

Po zeszłorocznych raportach, w których pracownicy firmy Apple nawiązują się do iPhone’a z roku 2017 jako „iPhone’a 8”, nomenklatura ta w dużym stopniu stała się nazwą urządzenia o przekątnej 5,8 cala. Niedawno japońska witryna Mac Otakara sugerowała, że urządzenie może być nazwane „iPhone Edition”, co oznacza, że nowy iPhone byłby urządzeniem flagowym z topowej półki, podobnie jak Apple Watch Edition. Nazwa „Edition” odróżniałaby go ponadto od zaktualizowanych modeli iPhone’a 7S i iPhone’a 7S Plus, które mają się pojawić również jesienią tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx