wtorek, 25 stycznia

Do Apple Arcade trafiło dziś pięć nowych gier na iPhone’a, iPada i Apple TV. Apple obiecał, że jego usługa subskrypcyjna dla gier będzie na bieżąco poszerzana o nowe tytuły. I widać, że stara się dotrzymać słowa.

Wśród nowych tytułów zobaczymy:

  • Decoherence autorstwa Efecto Studios: gra strategiczna, w której zadaniem graczy jest budowanie robotów i planowanie strategii zwycięstwa.
  • INMOST autorstwa Chucklefish: klimatyczna, oparta na fabule łamigłówka-platformówka ukazującą splecione ze sobą losy trzech postaci, które próbują opuścić nawiedzony zamek.
  • Mind Symphony autorstwa Rogue Games: klasyczna gra typu strzelanka z intensywnym i szybkim tempem lub trybem spokojnym z pokojowymi, rytmicznymi interakcjami skupionymi na relaksacji.
  • ShockRods od Stainless Games: Strzelanka arenowa oparta na pojazdach, w której gracze zdobywają punkty, strzelając do przeciwników, osiągając cele, strzelając bramki, kradnąc flagę drugiej drużyny lub zadając największe zniszczenia.
  • Stela autorstwa SkyBox Labs: kinowa, klimatyczna platformówka o młodej kobiecie, która jest świadkiem ostatnich dni tajemniczego starożytnego świata.

Wczoraj do Apple Arcade dodano także dwie gry na komputery Mac:

  • Pilgrims autorstwa Amanita Design: zabawna gra przygodowa, w której gracze przemierzają ziemię i rozwiązują różne zadania za pomocą dziesiątek przedmiotów i unikalnych postaci, bez konieczności podążania jedną wyznaczoną ścieżką.
  • Shantae and the Seven Sirens autorstwa Way Forward: przemierzaj rozległy, połączony ze sobą świat podmorski, poznawaj nowych przyjaciół Half-Genie i walcz z Seven Sirens w ramach zupełnie nowej tropikalnej przygody.

Zainteresowanym prezentujemy niektórych zwiastuny gier:

Apple Arcade to nowa usługa gier Apple oparta na subskrypcji, zapewniająca użytkownikom iPhone’a, iPada, Apple TV i Maca dostęp do wielu gier bez dodatkowych zakupów w aplikacji ani reklam za 24,99 złote miesięcznie z miesięcznym okresem próbnym. Dzięki tym dodatkom Apple Arcade ma teraz w sumie 80 gier na iOS i tvOS, podczas gdy na Maca jest 61 gier.

Apple Arcade oficjalnie uruchomiono 19 września na iPhone’a i iPada, chociaż niektórzy użytkownicy mogli uzyskać dostęp do usługi kilka dni wcześniej. Tak czy inaczej, dla pierwszych użytkowników miesięczny bezpłatny okres próbny wkrótce dobiegnie końca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x