środa, 17 kwietnia

Firma OWC ogłosiła dzisiaj zbliżającą się premierę zestawu kółek Rover Pro do nowego komputera Mac Pro, innowacyjnego rozwiązania umożliwiającego szybką wymianę nóżek i kółek w znacznie niższej cenie niż oficjalny zestaw kółek od Apple.

Kółka OWC Rover Pro, zaprojektowane zostały tak, aby można je było przymocować do nóżek Mac Pro, zamiast je wymieniać‌. Kółka OWC Rover Pro można zamocować w ciągu zaledwie dwóch minut, przekręcając je ręcznie i są wykonane ze stali nierdzewnej z miękkimi gumowymi bieżnikami i silikonową gumową podkładką na styku między kółkami i nóżkami Mac Pro pochłaniając wibracje.

Podczas gdy wymiana kół zajmuje tylko kilka minut, OWC zapewnia również zestaw ograniczników do kół, które przyczepia się do kółek, aby zapobiec niekontrolowanemu poruszaniu się komputera bez konieczności zdejmowania kół.

Zestaw kółek OWC Rover Pro jest dostępny w przedsprzedaży już teraz i rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Jest on dostępny w początkowej cenie 199 EUR (niecałe 900 zł), która ostatecznie wzrośnie do 249 EUR, co stanowi znaczną oszczędność w porównaniu z zestawem kółek firmy Apple za 3 500 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx