wtorek, 25 czerwca

Firma Apple zaprezentowała wczoraj Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE, z których oba będą kompatybilne z nowymi tarczami zegarków, które są wprowadzane wraz z aktualizacją watchOS 7, który ma zostać wydana już dzisiaj.

Apple udostępnił film przedstawiający wszystkie nowe tarcze zegarka Apple Watch, ze szczegółami dotyczącymi każdej z nich.

  • GMT – tarcza GMT pokazuje wiele stref czasowych jednocześnie, biorąc również pod uwagę fizyczną lokalizację użytkownika. Czas 12-godzinny jest wyświetlany na wewnętrznej tarczy z czasem lokalnym, a zewnętrzna tarcza wyświetla czas 24-godzinny.
  • Count Up – tarcza Count Up umożliwia rozpoczęcie śledzenia czasu, który upłynął, poprzez dotknięcie ramki.
  • Chronograph Pro – tarcza ta była wcześniej dostępna w wersji beta ‌watchOS 7‌ i zawierała wiele skal czasu (60, 30, 6 lub 3 sekundy) wraz z tachymetrem do pomiaru prędkości na podstawie podróży w czasie na zadanej odległości.
  • Typograf – tarcza typografu wyświetla cyfry w trzech niestandardowych stylach pisma (niestandardowym, nowoczesnym i zaokrąglonym) i czterech różnych pismach (arabskim, arabskim indyjskim, dewanagari i rzymskim), przy czym każda kombinacja jest idealnie dopasowana do tarczy
  • Art – w przypadku tarczy zegarka Art, Apple współpracował z artystą Jeffem McFetridge’em, aby stworzyć tarczę Apple Watch, która zawiera artystyczne animowane twarze z nałożonym czasem.
  • Memoji – twarz Memoji przenosi animowane memoji do Apple Watch, które reagują na dotyk.
  • Paski – ma różne wzory w paski w różnych kolorach, aby wspierać drużyny sportowe, pasować do tego, co masz na sobie i nie tylko. Możesz wybrać liczbę pasków, liczbę kolorów i obracać paski pod dowolnym kątem

Według Apple, tarcze zegarków Paski, Typograph, Memoji, GMT, Chronograph Pro i Count Up są ograniczone do modeli Apple Watch Series 4, Series 5 i Series 6, a także Apple Watch SE.

Nowe opcje tarczy zegarka będą dostępne jeszcze dziś w publicznym wydaniu ‌watchOS 7‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx