piątek, 1 marca

Olloclip iPhone X

Firma Olloclip ogłosiła dzisiaj zupełnie nowy, mobilny system obiektywów, który został zaprojektowany specjalnie dla iPhone’a X firmy Apple. Dzięki temu obiektywowi właściciele iPhone’a X mogą poszerzyć pole widzenia i robić zdjęcia „szerzej i bliżej” niż wbudowany aparat iPhone’a.

Firma twierdzi, że nowy system obiektywów dla iPhone’a X zachowuje wiele cech poprzednich akcesoriów Olloclip, które są wyposażone w wymienne obiektywy Connect X, aby pomóc użytkownikom dostosować się do każdego środowiska. W sumie w systemie iPhone X dostępnych jest sześć obiektywów:

  • Super-Wide: 4-elementowy obiektyw o większej widoczności 120°
  • Ultra-Wide: pole widzenia kamery z kątem 155°
  • Rybie oko + Makro 15x: unikalny efekt szerokokątny o kącie 180° + 15-krotne powiększenie
  • Teleobiektyw: 2x zoom optyczny, aby uzyskać dwa razy bliższe zdjęcia
  • Makro 14x + 7x: zorientuj się na szczegóły i zobacz więcej niż gołym okiem
  • Makro 21x: przejdź do najlepszego zbliżenia

Istnieje wiele nowych funkcji unikalnych dla telefonu iPhone X, w tym rozszerzający się uchwyt obiektywu, który pozwala na kompatybilność Olloclip z dowolnym zabezpieczeniem ekranu, a także dopasowanie zarówno do przedniej jak i tylnej kamery iPhone’a X. System ma zawieszany stojak przeznaczony do przenoszenia zestawu, służący również jako kieszonkowy statyw.

Zestaw Olloclip dla iPhone’a X jest już dostępny w sprzedaży na Olloclip.com w cenie od 59,99 do 79,99 dolarów. Dostępny jest również zestaw o nazwie Mobile Photo Box Set na iPhone’a X z super-szerokim obiektywem Fisheye i obiektywami Macro 15x w cenie 99,99 dolarów. W czerwcu produkt będzie sprzedawany przez oficjalny sklep internetowy Apple na całym świecie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx