sobota, 18 maja

W pierwszej wersji beta systemu iOS 17 dla deweloperów znaleziono odniesienia do nowego akumulatora MagSafe o numerze modelu A2781 oraz nowej ładowarki MagSafe o numerze modelu A3088.

W tej chwili nie są znane żadne dalsze szczegóły dotyczące akcesoriów. W zeszłym roku analityk łańcucha dostaw Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział, że akumulator MagSafe zostanie w najbliższej przyszłości zaktualizowany o port USB-C do ładowania wraz z przejściem serii iPhone 15 na USB-C. Obecny akumulator MagSafe ma port Lightning.

Jeśli chodzi o ładowarkę MagSafe, jednym z potencjalnych ulepszeń może być obsługa Qi2, która może pozwolić na ładowanie do 15 W urządzeń innych niż Apple zamiast obecnego limitu 7,5 W. Oczekuje się, że pierwsze ładowarki z certyfikatem Qi2 zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku. Nie jest jasne, czy ładowarka MagSafe Duo z krążkiem ładującym Apple Watch również zostanie zaktualizowana.

Apple wypuścił akumulator MagSafe w 2021 roku, natomiast ładowarkę MagSafe w 2020 roku. Od tego czasu akcesoria nie były aktualizowane, ale na przestrzeni lat otrzymały kilka aktualizacji oprogramowania. W zeszłym miesiącu odkryto, że Apple stworzył prototyp ładowarki MagSafe w kilku różnych kolorach, ale nie jest jasne, czy dodatkowe kolory zostaną kiedykolwiek udostępnione publicznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx