poniedziałek, 22 kwietnia

Jeszcze w maju analityk wyświetlaczy Ross Young sugerował, że nowy system operacyjny iOS 16 będzie obsługiwał funkcję wyświetlania always-on na iPhonie 14 Pro. Jak się okazuje, kod iOS 16 sugeruje, że taka funkcja rzeczywiście zostanie zaimplementowana.

Jak zauważył serwis 9to5Mac w iOS 16 Istnieje wiele odniesień do wyświetlacza always-on. Pojawiły się trzy nowe frameworki związane z zarządzaniem podświetleniem, niezbędną częścią funkcji Always-On Display. Struktury wspominają o zawsze włączonym wyświetlaczu i są używane przez ekran blokady i platformę Springboard, co sugeruje, że wzmianki te nie są związane z istniejącym wyświetlaczem always-on w Apple Watch.

Witryna twierdzi, że w systemie iOS 16 znajdują się również ukryte flagi, które umożliwiają inżynierom Apple korzystanie z funkcji „always-on wyświetlacza” do celów testowych.

Plotki o wyświetlaczu always-on w iPhonie pojawiły się po tym, jak ta funkcja trafiła do Apple Watch i od tego momentu stała się mocno pożądana. Wzmianki o always-on pojawiały się już przed wydaniem iPhone’a 13, ale w tym modelu ta funkcja się nie pojawiła. Dzięki niej użytkownicy mogliby zobaczyć godzinę i inne kluczowe informacje na iPhonie bez konieczności wybudzania ekranu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx