środa, 24 lipca

iphone-7-vs-iphone-6s-00-800x600

Nowe wideo i zdjęcia zamieszczone dziś na chińskim mikroblogu Weibo, a następnie na francuskim nowhereelse.fr dają nam pełniejsze porównanie obudowy przyszłego iPhone’a 7 z obecnym flagowym iPhone’em 6S.

Film poniżej, który trwa ponad dwie i pół minuty daje o wiele lepszy pogląd na wygląd przyszłego iPhone’a 7 co zeszłotygodniowy siedmiosekundowy klip.

Bez względu na pochodzenie 4,7-calowego iPhone’a 7, urządzenie porównane jest do iPhone’a 6s w kolorze Space Gray i pokazuje zarówno większy aparat jak i przeprojektowane elementy anteny widoczne już na poprzednich zdjęciach. Wyraźnie też pokazuje brak gniazda słuchawkowego i drugą kratkę głośnika obok portu Lightning.

Porównanie modeli daje też wyobrażenie o względnej wielkości nowego obiektywu aparatu i otaczającej go maskownicy, która wciąż wystaje z korpusu telefonu. Wideo i zdjęcia potwierdzają również poprzednie plotki sugerujące, że iPhone 7 zachowa wymiary iPhone’a 6S.

iphone-7-vs-iphone-6s-04-800x600

W oparciu o powszechne założenie, że zniknie gniazdo słuchawkowe, oczekuje się, że dodatkowa przestrzeń umożliwi nieco przeprojektowanie wnętrza i potencjalnie zastosowanie większej baterii.

iphone-7-vs-iphone-6s-03-800x600

Dodatkowo uważa się, że iPhone 7 będzie wyposażony w nowy procesor A10, a może nawet 3 GB pamięci RAM, w porównaniu do 2 GB w obecnym flagowym telefonie. Pamięć wewnętrzna również ma zostać ostatecznie zwiększona, a najmniejszą dostępną opcją ma być model 32GB zamiast 16GB.

iPhone-7-vs-iPhone-6s-800x655

Na filmie nie pokazano iPhone’a 7 Plus, który ma podobno posiadać aparat z podwójnym obiektywem i szerszym wycięciem kamery. Oczekuje się również, że usunięcie gniazda słuchawkowego w obu modelach poprawi ich odporność na wodę. Apple prawdopodobnie zaprezentuje oba urządzenia we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx