piątek, 19 lipca

iOS 9.3.3

Apple wydał właśnie publicznie iOS 9.3.3, trzecią niewielką aktualizację do iOS 9.3, którego premiera miała miejsce w marcu 2016 roku. Podczas testów, które trwały od 23 maja pojawiło się pięć wersji beta iOS 9.3.3 wydanych programistom i publicznym beta testerom przed dzisiejszą publiczną publikacją.

Dzisiejsza wersja iOS 9.3.3 jest dostępna obecnie za pośrednictwem iTunes i prawdopodobnie lada moment będzie dostępna z poziomu uaktualnień urządzeń iOS dla wszystkich użytkowników iOS 9.

Jako niewielka aktualizacji 9.x.x, iOS 9.3.3 koncentruje się głównie na ulepszeniach wydajności i poprawkach wykrytych błędów i taka też informacja dodana jest do aktualizacji. Nie ma się zatem co spodziewać żadnych nowości widocznych z poziomu użytkownika.

iOS 9.3.3 jest dziewiątym uaktualnieniem do systemu operacyjnego iOS 9, po iOS 9.0.1, iOS 9.0.2, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.2.1, iOS 9.3, iOS 9.3.1 i iOS 9.3.2 i zapewne ostatnim przez premierą nowego systemu iOS 10, który ma zostać oficjalnie wpuszczony na jesieni.

iOS 10 przyniesie wiele nowych funkcji, w tym odnowione powiadomienia na ekranie blokady, przeprojektowaną aplikację Wiadomości z nowymi funkcjonalnościami i własnym App Store, nową aplikacją Zdjęcia z rozpoznawaniem obiektów i twarzy, przeprojektowaną aplikację Muzyka, scentralizowaną aplikację Dom i wiele więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx