sobota, 20 kwietnia

Firma Elago znana z najróżniejszych modeli etui inspirowanych innymi urządzeniami Apple wypuściła na rynek pierwsze swoje etui przeznaczone dla słuchawek AirPods Pro.

Obudowa Elago AW3 zainspirowana została tym razem oryginalnym komputerem Macintosh. Jest wykonana z super wytrzymałego silikonu, który chroni oryginalne etui AirPods Pro zachowując wyjątkową dbałość o szczegóły. Choć obudowa AW3 istnieje już od jakiegoś czasu o czym informowaliśmy przy okazji wprowadzenia modelu dla tradycyjnych AirPods to teraz mogą się nią cieszyć także użytkownicy AirPods Pro.

Wszyscy pamiętamy oryginalny komputer Macintosh. Wypuszczony w 1984 roku komputer stacjonarny wprowadził świat do graficznego interfejsu użytkownika. Teraz dzięki Elago możecie nosić w kieszeni małego Macintosha… no tak w pewnym sensie.

Wykonana w całości z silikonu, AW3 zapewnia ochronę AirPods Pro, gdy nie są używane. Zapobiega zarysowaniu etui ładującego w torbie, a ładne i masywne etui pochłania wszelkie uderzenia podczas upadku. AW3 nie zakłóca ładowania przewodowego ani bezprzewodowego i łatwo ją otworzyć, jeśli chcecie wyjąć słuchawki AirPods Pro z futerału.

To, co jest naprawdę warto podkreślić w AW3, to doskonała dbałość o szczegóły. Zawiera słynny tekst „Hello”, który był wyświetlany na ekranie oryginalnego komputera Mac, gdy Steve Jobs go prezentował. Jest też mała stacja dyskietek.

Warto również wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie obudowy. Kosztuje ona zaledwie 13 dolarów i można ją zamówić w oficjalnym sklepie internetowym Elago choć znacznie taniej wyjdzie przez Amazon gdzie kosztuje ok.55 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx