piątek, 24 marca

Facebook właśnie udostępnił na całym świecie narzędzie do przesyłania zdjęć, które umożliwia posiadaczom kont łatwe pobranie wszystkich zdjęć i filmów z sieci społecznościowej do Zdjęć Google.

Wcześniej większość użytkowników Facebooka chcących pobrać swoje media ze strony musiała to robić ręcznie. Od dziś jednak użytkownicy z kontem „Zdjęcia Google” mogą zautomatyzować zadanie, a Facebook twierdzi, że wkrótce będzie obsługiwanych więcej usług w chmurze.

Nawet jeśli macie dość Facebooka, wbudowane narzędzie transfer jest przydatne, jeśli chcecie zapisać multimedia przed trwałym zamknięciem konta. Poniższe kroki wyjaśniają, jak to działa.

  1. Zalogujcie się na swoje konto Facebook w przeglądarce internetowej, a następnie kliknijcie strzałkę w dół w prawym górnym rogu paska menu Facebooka.
  2. Wybierz Ustawienia

  3. Wybierz Twoje Informacje na Facebooku

  4. Wybierz Prześlij kopię zdjęć lub filmów

  5. Po wyświetleniu monitu wprowadź hasło do Facebooka, a następnie kliknij Wybierz miejsce docelowe a następnie Zdjęcia Google z menu rozwijanego.
  6. Za pomocą przycisków opcji wybierz opcję przesłania kopii zdjęć lub filmów przesłanych do serwisu Facebook, a następnie kliknij przycisk Dalej
  7. Zaloguj się do Zdjęć Google i udziel Facebookowi uprawnienia do dodawania multimediów do biblioteki Zdjęć Google, a następnie kliknij przycisk Potwierdź na następnym ekranie.

Po zakończeniu przesyłania otrzymacie od Facebooka wiadomość e-mail z informacją o zakończeniu procesu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx