piątek, 14 czerwca

Po wprowadzeniu na rynek wielu akcesoriów do Apple Watch i iPhone’a inspirowanych wyglądem dawnych komputerów Mac (recenzję jednego z nich możecie przeczytać tutaj), Elago w tym tygodniu poszło w swoje ślady, ale tym razem z obudową AW3 do etui słuchawek AirPods.

Podobnie jak podstawka ładująca W3 do „Apple Watch”, obudowa AW3 nawiązuje do oryginalnego komputera Macintosh, wraz z harakterystycznym powitaniem „hello” na monitorze.

Obudowa AW3 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami AirPods, ma małe wycięcie, dzięki czemu przednia dioda LED w drugiej generacji jest widoczna i w pełni obsługuje ładowanie bezprzewodowe Qi.

Wykonane jest z odpornego na uderzenia silikonu, który jest elastyczny i zawiera wycięcie na spodzie do przewodowego ładowania Lightning.

Etui Elago AW3 ‌AirPods‌ można kupić już zarówno na oficjalnej stronie internetowej firmy za 13,99 dolarów jak i na Amazonie.

Poprzednie akcesoria Elago obejmują stojak W3 na Apple Watch (tematycznie po Macu), stojak M4 na iPhone’a (Macintosh), stojak W5 na zegarek Apple (Gameboy) i stojak W6 na Apple Watch (iPod).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] wyjątkową dbałość o szczegóły. Choć obudowa AW3 istnieje już od jakiegoś czasu o czym informowaliśmy przy okazji wprowadzenia modelu dla tradycyjnych AirPods to teraz mogą się nią cieszyć także użytkownicy AirPods […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx