poniedziałek, 27 maja

Apple przygotowuje się do rozpoczęcia obsługi cyfrowych kluczyków samochodowych w aplikacji Portfel w niektórych modelach samochodów MINI. Umożliwi to właścicielom zamykanie, otwieranie i uruchamianie pojazdów za pomocą przepustki zapisanej w aplikacji Portfel na iPhonie lub Apple Watch.

BMW, spółka-matka MINI, była pierwszym producentem, który wprowadził cyfrowe kluczyki do samochodu w aplikacji Portfel w 2020 roku, ale dopiero dziś wcześniej zaktualizowano pliki konfiguracyjne Apple Pay w celu wyszczególnienia MINI wśród obsługiwanych marek.

Kilka miesięcy temu MINI zaprezentowało system operacyjny MINI 9 nowej generacji, który obejmuje MINI Digital Key Plus. Ta funkcja będzie obsługiwać technologię Ultra Wideband zarówno w systemach iOS, jak i Android, umożliwiając użytkownikowi dostęp do pojazdu bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni lub torby.

Nowy system interaktywny MINI z systemem operacyjnym MINI 9 i MINI Digital Key Plus zadebiutowała niedawno w nowych, w pełni elektrycznych MINI Cooper i MINI Countryman, a oba pojazdy zostaną wprowadzone na rynek w przyszłym roku. Zamówienia na samochody można składać już dziś.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx