piątek, 12 lipca

Ciągłe doskonalenie, dbałość o szczegóły i wszechstronność w projektowaniu jest tym, do czego Elago dąży we wszystkich swoich produktach. Elago skupiło się na projektowaniu i produkcji akcesoriów Apple od pierwszego iPhone’a i jako pierwsza firma projektująca wprowadziła stojaki na smartfony.

Pierwszym stojakiem, które z powodzeniem wprowadziło fale na rynek, był stojak M2 w 2009 roku – podstawka biurkowa wykonana z wysokiej jakości aluminium, która została ustawiona pod kątem w celu uzyskania optymalnego widoku. Od tamtej pory Elago rozszerzyło swoją chęć projektowania, tworząc wiele różnych wersji stojaków – do tej pory 24 różne projekty.

Kiedy na rynek trafił Apple Watch, elago stworzył W Stand – który w 2016 został laureatem nagrody K-Design Awards. Stojak W3 był pierwszym produktem z serii „Classic” i zdobył nagrodę Spark Design Award. Produkty „Classic Series” zostały zaprojektowane, aby przywrócić trochę poważnej nostalgii. Nieco później pojawił się projekt W5, który zamieniał Apple Watch w kultową konsolę Nintendo. Dzisiaj Elago wydaje nową podstawkę W6, która zamienia Apple Watch w iPoda – urządzenie, które na zawsze zmieniło sposób, w jaki słuchamy muzyki.

Stojak W6 współpracuje ze wszystkimi modelami Apple Watch i jest kompatybilny z trybem nocnym Apple Watch. Akcesoria wykonane są z odpornego na zarysowania silikonu, który chroni zegarek Apple, gdy jest on umieszczony wewnątrz stojaka. Aby go użyć, użytkownicy po prostu umieszczają indukcyjny krążek ładujący Apple Watch w wycięciu podstawki i wsuwają zegarek Apple do otworu „wyświetlacza” iPoda.

Elago sprzedaje stojak W6 w kolorze białym i czarnym na własnej stronie internetowej i na Amazonie. Akcesorium wycenione jest na 13,99 funtów za wersję w kolorze białym i 15,99 funtów w kolorze czarnym z możliwą dostawą do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] początku lipca informowaliśmy Was o nowym projekcie firmy Elago czyli Elago W6, który jest stojakiem ładującym dla Apple Watch. Teraz ten gadżet trafił w moje ręce i […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx