wtorek, 27 lutego

Na początku lipca informowaliśmy Was o nowym projekcie firmy Elago czyli Elago W6, który jest stojakiem ładującym dla Apple Watch. Teraz ten gadżet trafił w moje ręce i mogłem się mu przyjrzeć bardziej dokładnie.

Elago to producent wielu oryginalnych akcesoriów nie tylko dla Apple Watch, ale i dla innych urządzeń Apple. Seria stojaków dla Apple Watch oznaczona literą „W” posiada już wiele ciekawych propozycji. Firma zrobiła już stojak wzorowany na starym komputerze Mac, konsoli Nintendo, starym monitorze Maca, a teraz w modelu W6 wzoruje się na pierwszym odtwarzaczu muzyki Apple czyli iPodzie.Stojak W6 to silikonowy, niewielkich rozmiarów gadżet dla osób, które chcą nieco inaczej ładować swój zegarek. Jak wszystkie urządzenia firmy Elago wykonany jest z doskonałą precyzją. W tej mini imitacji iPoda dopracowany jest każdy detal oddający wiernie pierwowzór urządzenia. Materiał, z którego z którego jest wykonany jest bardzo dobrej jakości i bardzo przyjemny w dotyku.


Elago W6 wykorzystuje ładowarkę magnetyczną dodawaną do Apple Watch, którą montujemy w jego wnętrzu. W ten sposób odkładając zegarek na podstawkę przy okazji go ładujemy. Stojak wykorzystuje funkcje Apple Watch jaką jest „Tryb przy łóżku”. W ten sposób ładujący się w nocy zegarek w stojaku zaledwie muśnięty palcem pokaże nam godzinę.

Czym więcej może być W6? Jeśli chodzi o możliwości to jest to tyle. Czy zatem warto jest kupić takie urządzenie?

Należy pamiętać, że W6 to przede wszystkim gadżet. Ładny gadżet. Myślę, że może się spodobać przede wszystkim wielbicielom marki Apple i zapewne do takich jest kierowany. Świetnie nadaje się na prezent dla posiadacza Apple Watch, ale każdy użytkownik Apple Watch może się nim zainteresować. Jego cena w Polsce wynosi około 90 zł. Można go już znaleźć w polskich sklepach internetowych, a wprost od producenta najtaniej kupicie go na Amazonie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx