czwartek, 4 marca

iOS 7

Serwis TheNextWeb zauważył, że przynajmniej jeden z programistów iOS zauważył odniesienia do kolejnego iPhone’a i iOS 7 w swoich dziennikach aplikacji.

Jeden deweloper pokazał nam, że Apple testuje sprzęt oznaczony jako ‚iPhone 6​​,1’ , zasilany nowym systemem iOS 7, który ma być wydany przez firmę Apple w połowie tego roku.

Dla porównania, obecny iPhone 5 ma oznaczenia „iPhone 5,1″ i ” iPhone 5,2″ . Konkretne zapisy były związane z adresami IP kampusu Apple, co czyni je bardziej prawdopodobnymi.

Co ciekawe, zaraz po tej informacji z ciekawości weszliśmy w nasze analizy i też odnotowaliśmy wizytę na naszym serwisie z nie wydanego jeszcze systemu iOS 7.

Apple po raz pierwszy ogłosił iOS 6 na WWDC 2012 w czerwcu. Nowy system iOS 6 został następnie przekazany publicznie użytkownikom we wrześniu. IPhone 5 został również zaprezentowany we wrześniu 2012 roku.

Do tej pory nie zauważono zbyt wielu informacji na temat tego, czego można się spodziewać w iOS 7 i następnej generacji iPhone’a i wciąż najważniejszą z nich jest wprowadzenie przez Apple płatności Near Field Communication (NFC). Inne plotki sugerują, że iPhone 6 mógłby pojawić się wcześniej niż się spodziewano czyli w połowie roku, a nie w jego końcówce.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x